Pondelok - Nedeľa
poskytované počas hlavnej sezóny


(V prípade záujmu o masáž na neskoršiu hodinu kontaktujte wellness recepciu)

Základné informácie

Masáže sú v prevádzke výlučne počas letnej sezóny.

RELAXAČNÁ ČASŤ KÚPALISKOVÉHO AREÁLU
Profesionálna masáž od odborníkov
LYMFODRENÁŽNE MASÁŽE

Vyskúšajte niektoré z našich profesionálnych masáží.

CENNÍK MASÁŽÍ

Klasická čiastočná masáž 12 € 30 min.

Klasická masáž celého tela 20 € 60 min.

Aromaterapeutická masáž 22 € 45 min.

Reflexná masáž chodidiel 15 € 30 min.

Masáž lávovými kameňmi 18 € 30 min.

Masáž hlavy teplým olejom 13 € 20 min.

Charakteristika MASÁŽÍ

KLASICKÁ MASÁŽ

Je základom všetkých masáží, aktivuje celkový krvný a lymfatický obeh, ktorý zlepšuje okysličenie organizmu a odlev škodlivých látok z tela. Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov. Pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly prípadne kĺby.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMEŇMI

Celotelová olejová masáž za použitia pravých lávových kameňov zbieraných z riek v okolí sopiek v Južnej Amerike. Táto masáž využíva prírodnú silu. Kamene prehrievajú, energetizujú svaly, meridiány a reflexné zóny, pomocou energie z hlbín zeme. Masáž lávovými kameňmi je ideálna pri napätí, bolesti svalstva po cvičení, práci, no aj pri dlhodobom sedení v jednej strnulej polohe.

AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ

Aromaterapeutická masáž je spojením klasickej masáže s aromaterapiou. Je pohladením nielen pre vaše zmysly. Príjemné dotyky i vôňa pôsobia doslova ako balzam na telo i dušu. Dokážu priniesť relax a uvoľnenie celému telu. Tak ako sa uvoľní telo upokojí sa aj vaša myseľ. Hlavnou zložkou aromaterapie sú éterické oleje. Kvalitné oleje obohatené o koncentrované  účinné látky aromatických i liečivých rastlín.

REFLEXNÁ MASÁŽ CHODIDIEL

Reflexnou masážou stimulujeme zóny (reflexné body) na chodidlách. Reflexná masáž chodidiel je dobrá nielen na diagnostiku zdravotných problémov, ale slúži aj na rýchlu pomoc organizmu, ako sú bolesti žalúdka, migrény alebo tráviace ťažkosti. Či už trpíte chronickou alebo akútnou chorobou alebo jednoducho len hľadáte cestu k zníženiu napätia, reflexná masáž môže byť odpoveďou na Váš problém.

MASÁŽ HLAVY TEPLÝM OLEJOM

Táto úžasná masáž uvoľňuje napätie a stres, ktorý je už pom- aly bežnou súčasťou nášho života. Okrem toho má priaznivé účinky aj proti únave, nespavosti a tiež podporuje rast a kvalitu vlasov. Masáž hlavy je užitočná preto, lebo sa masírujú hlavne dôležité energetické centrá. Má antimigrenózny účinok.