NOVINKY LETA

Milí žabáci, neviem ako vám, ale mne sa zdá, že tak maximálne pred mesiacom sa písal dátum 1.8. 2015 , kedy naša legendárna žaba po 15 rokoch znova otvorila svoje brány a už zajtra nás opäť čaká začiatok prvej “ poriadnej “ letnej sezóny:)

ZelenaZaba_lowres_1002

Oproti minulému roku nás bude čakať niekoľko noviniek, ktoré by som vám v krátkosti rada predstavila. Prvou novinkou, ktorú verím, že ocenia všetci a hlavne ľudia, ktorí nás navštevovali z väčších dialok je on-line systém na kúpu  lístkov , kde si vyberiete dátum vašej návštevy, zaplatíte lístok a vaše miesta máte garantované.  Tento systém by mal byť  funkčný v priebehu mesiaca júl, určite budete o jeho spustení vopred informovaní. 🙂

ZelenaZaba_lowres_0923

Žaba bude počas tejto sezóny viacej „žiť“  vďaka spoločenským akciám, ktorých bude výrazne viac v porovnaní s minulým rokom. Pravidelne sa bude v priestoroch kúpaliska konať nočné kúpanie, plné zábavy, miešaných drinkov a skvelej atmosféry 🙂 V auguste presne 5.8. koncert skupiny DESMOD ( lístky už čoskoro v predaji:),  na konci augusta druhý ročník ŽABA FESTU..a samozrejme mnoho ďalších aktivít pre vás dospelákov, ale aj vaše deti.

Screen Shot 2016-04-05 at 10.43.26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ako novinku sme pripravili nový FRESH BAR, v ktorom si budete môcť pochutiť na čerstvých ovocných alebo  zeleninových freshoch, šalátoch, raw koláčoch, káve a rôznych nápojoch. Táto novinka bude v prevádzke už od 2.7.

Verím, že sa vám naše novinky páčia a prežijeme spoločne ďalšie skvelé leto…

Tešíme sa na vašu návštevu.

ZelenaZaba_lowres_1012

 

 

 

 

Pridaj komentár